25 Nisan 2013 Perşembe

DOGA KOLEJİ'nin doga konseptli kurabiyeleri

İyi ama neden hazırlandı bu kurabiyeler ?özellikle değinmek istiyorum bu konuya, hatta kendi yorumumu sona saklayıp kendi yayınladıkları yazıyı paylaşıyorum öncelikle,

Doğa Koleji'nden "Afrika'da Okul ve Su Kuyusu" Projesi!

Doğa Koleji Ortaokul Meclis Öğrencileri Afrika´da okul yaptırarak eğitim adına büyük bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyorlar. Yaptırılacak olan okulun su ihtiyacını da karşılamak adına yaptırılacak olan okulun bahçesine su kuyusu açılacak ve eğitim öğretim görecek öğrencilerin hem eğitim hem de temel ihtiyaçları karşılanacak. Doğa Koleji Ortaokul Rehberlik zümresi ile Din Kültürü ve Ahlak Bigisi zümresi tarafından düzenlenen kampanyaya katılmak isteyenler, ilgili bankalardaki hesap numaralarına kampüs isimlerini belirterek para yatırabilecekleri gibi Doğa Kampüsleri rehberlik birimlerinde bulunan kumbaralara da bağışta bulunabilecekler.

- Ve böylesine güzel bir projeye katkıda bulunan öğrencilere kurabiye hediye edildi, kendilerine koc-caman afiyet olsun :)
Bizlerde sadece bu projeyle sınırlı kalmayarak uzanabildiğimiz hayatlara elimizden geldiğince dokunabilirsek herşey daha anlamlı ve güzel olucaktır,. Yaşanabilir bir Dünya için, tek yapmamız gereken duyarlı olmak... Bu sizede iyi gelicek :)


0 yorum :

Yorum Gönder

Special design for Boutique Yummy by GeCe